Nowy romans dla new adult

Ostatnio wzrosło zapotrzebowanie na romanse. Tak, panie chcą coraz więcej czytać o miłosnych uniesieniach – tych w wersji zwykłej oraz erotycznej. Dlaczego tak się dzieje? Właściwie to nie wiadomo. Dobrze jednak, że ludzie chcą czytać, ponieważ jest to bardzo fajna sprawa. Czytanie daje nam dużo dobrego. Poza tym książki to jedne z najbardziej uniwersalnych prezentów jaki mona komuś podarować. Jeżeli ktoś szuka dobrej książki dla swojej wybranki lub też dla mamy, to powinien sięgnąć po książkę pt.”Dom. Fallen Crest. Tom 6” Tijan Meyer (https://www.taniaksiazka.pl/dom-fallen-crest-tom-6-tijan-meyer-p-1338095.html).

W małym miasteczku

Ta autorka znana jest z tego, że stworzyła naprawdę genialną serię książek, która trafiła w potrzeby new adult. Zresztą nie tylko seria “Fallen Crest”, ale również wiele innych jej książek trafia na listy bestsellerów New York Timesa i USA Today. Wszyscy doskonale wiedzą, że jeżeli będzie miał przyjemność gościć na takiej liście i to na wysokiej pozycji może być pewnym, że książka przyniesie mu popularność. I tak właśnie jest w przypadku Tijan Meyer. Warto zobaczyć jakie wspaniałe emocje ta autorka funduje nam w Fallen Crest – małym miasteczku, gdzie rozgrywa się akcja sześciu książek. Do tej pory na rynku ukazały się “Akademia”; “Rodzina”; “Szkoła”; “Próba”; “Uniwersytet”; “Dom”. Meyer zapowiada jednak, że to nie koniec i przynajmniej jeszcze raz będziemy mogli dowiedzieć się co o Sam i całej reszty bohaterów. Zanim jednak poznamy tytuł siódmej części serii wróćmy do “Dom. Fallen Crest. Tom 6“. Co tym razem czeka na młodych ludzi?

Czas dla siebie

Po wielu przeżyciach Samantha i Mason cieszą się, że mają czas dla siebie. W końcu w ich związku zapanowała zgoda i harmonia. Młodzi kochankowie postanawiają więc spędzać ze sobą jak najwięcej czasu. Właśnie idzie ku temu doskonała okazja. Zbliża się wakacyjna przerwa na uczelni i Sam oraz Mason będą mogli w końcu poważnie popracować nad swoim związkiem. Okazuje się jednak, że nie wszystko idzie tak jak powinno. Mason musi iść na praktyki do firmy ojca. Jeżeli tego nie zrobi nie zostanie mu zaliczony rok na studiach. Młody student nie może tego zaniedbać. Samantha jest tym załamana, jednak nie może się temu przeciwstawić. Poza tym dziewczyna ma inny problem na głowie. W Fallen Crest pojawia się jej biologiczna matka. Sam doskonale zdaje sobie sprawę, że oznacza to nie lada kłopoty. Co tym razem będzie chciała uzyskać mama Sam? Czy ponowna rozłąka z Masonem sprawi, że uczucie ich przetrwa? Szósty tom serii przyniesie po raz kolejny czytelnikom wiele wspaniałych emocji oraz nagłych zwrotów akcji, które mogą wywołać u nas niemałe zaskoczenie.

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com