Gusta młodych czytelników

Młodzi czytelnicy mają najróżniejsze gusta. Trzeba przyznać, że nie łatwo zadowolić młodych ludzi, którzy do wyboru mają książki albo najnowsze wynalazki technologiczne oferujące mnóstwo wspaniałych rozrywek. Jednak na szczęście na rynku można znaleźć obecnie wiele wspaniałych książek, dzięki którym można przeczytać wspaniałe dzieła pełne emocji i najbarwniejszych zwrotów akcji. Takie książki oferuje właśnie Tijan Meyer. Autorka zdecydowała się na pisanie dosyć późno – wtedy kiedy inni mogą pochwalić się już wieloma wspaniałymi dziełami. Jednak uwielbia pisać i idzie jej to naprawdę dobrze. Dowodem tego jest fakt, że jej nazwisko bardzo często można znaleźć na listach bestsellerów New York Timesa, USA Today i Wall Street Journal. czas teraz na jej “Dom. Fallen Crest. Tom 6“.

“Fallen Crest” – seria

Seria “Fallen Crest” cieszy się wielkim uznaniem w naszym kraju. Na całym świecie sześć tomów sprzedało się już w liczbie mierzonej w setkach tysięcy. A sama autorka zapowiada, że to nie koniec przygód Samanthy. Masona i Logana. Ta trójka ludzi poznała się w dość nieoczekiwanych okolicznościach. Od tej pory ich losy raz się łączą, raz się rozchodzą. Wszystko zaczęło się w pierwszym tomie pt.”Akademia”. Wtedy to Samantha dowiedziała się, że rodzice się rozwodzą. Ona i jej mama momentalnie wyprowadziły się od ojca do…domu nowego kochanka mamy. W ten sposób Sam poznała Logana i Masona – dwóch synów nowego kochanka mamy. Znajomość ta nie była w pierwszej kolejności wielkim wybuchem optymizmu. Wręcz przeciwnie – ona traktowała dwóch młodzieńców niechętnie. Tylko jeden z nich coraz bardziej przychylnym okiem patrzył na Sam. Od tej pory mogliśmy obserwować w pięciu tomach ich zawiłe losy. Czas teraz na kolejne przygody, które okażą się równie zaskakujące i emocjonujące.

Miłość i wróg na horyzoncie

Mason i Samantha kończą kolejny rok na uniwersytecie. Cieszą się, że będą mogli wykorzystać wakacyjną przygodę na to, aby więcej ze sobą pobyć. Okazuje się nagle, że ich spotkania będą musiały być mocno ograniczone. Wszystko przez to, że Mason musi odbyć praktyki w firmie ojca. Musi je zaliczyć, ponieważ inaczej nie zostanie mu zaliczony rok na studiach, a tego bardzo by nie chciał. Za dużo wysiłku włożył we wszystko. Sam skazana jest na swoje towarzystwo i rzadkie spotkania z chłopakiem. Jej humor pogarsza fakt, że do miasta przyjeżdża jej biologiczna matka, która już nie raz mocno jej zalazła za skórę. Czy tym razem kobieta znowu będzie chciała zburzyć spokój młodych kochanków? “Dom. Fallen Crest. Tom 6” to fantastyczna lektura dla młodych ludzi.

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com